En iyi hosting her zaman ilgihostcom’da

back slide image
Bu Fırsat Kaçmaz

HERKESE ÜCRETSİZ HOSTİNG

Tamamı cPanel, tamamı NVME SSD %100 Bulut Hosting
Detaylar
Slide img
back slide image
Slide img
Aylık 39.90 TL'den başlayan fiyatlarla

Bulut Sunucu

Zamanınız değerli bunun farkındayız. Bu nedenle en hızlı sunucuları NVME SSD disklerle hizmetinize sunuyoruz.
Bulut sunucu
back slide image
Yıllık 39.90 TL'den başlayan fiyatlarla

Wordpress Hosting

Wordpress yazılımınız için optimize ettiğimiz wordpress bulut hosting paketlerimiz ile kurumsal ve bireysel web siteleriniz artık daha stabil çalışacak
Worpdress Bulut Hosting
Slide img
back slide image
Slide img
Aylık 179.75 TL'den başlayan fiyatlar

Wordpress Bulut Sunucu

Full SSD ve gerçek bulut yapısı ile kurumsal firmaların en çok tercih ettiği WordPress bulut sunucularımızı sizde kullanarak firmanızı Google'da daha ileri taşıyın.
Wordpress Bulut Sunucu

Alan adınızı hemen sorgulayın

Sabit fiyat garantisi ile hayalinizdeki alan adı ve en iyi hosting hizmetine hemen sahip olun
Loader

Diğer hizmetlerimiz

İlgi Host sizlere her zaman en iyi hizmeti ve en iyi desteği sağlamaktadır. Barındırma hizmetlerimizin yanında aşağıda belirttiğimiz hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Icon

Sunucu Optimizasyonu

X bir firmada sunucu hizmetiniz var ancak sunucunuz geç yanıt veriyor, istediğiniz gibi stabil çalışmıyorsa bizimle iletişime geçip optimizasyon hizmetimizi kullanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile sunucunuzu hızlandıracağımızı bilmenizi isteriz.
Icon

Veri Yedekleme

Firmamızda yada X bir firmada kullandığınız hizmetiniz var ancak yedekleme yapacak vaktiniz olmayabilir. Bu kısımda devreye girerek profesyonel yedekleme hizmetimiz ile verilerinizin bulut ortamda yedeklemisini yapıyoruz.
Icon

En iyi destek hizmeti

Teknik desteği sadece firmamızda bulunan müşterilerimize sağlamadığımızı, barındırma hizmetinde teknik sorun yaşayıp destek bulamayan tüm kişi yada kurumlara da sağladığımızı belirtmek isteriz.
Icon

Wordpress Desteği

Wordpress web siteniz var ancak çok yavaş çalışıyor, yazılımsal saldırılar alıyor, güvenlik sorunu yaşıyorsanız sadece WordPress yazılım desteğimizin olduğunu belirtmek isteriz. Bu hizmetimizden faydalanarak WordPress ile web siteniz daha başarılı hale gelecektir.
Icon

Kurulum Hizmeti

Firmamızda yada X bir firmada hizmetiniz var ancak CMS (WordPress, joomla, Drupal v.s) ve Proticaret E-ticaret yazılımlarını kurmakta zorluk çekiyorsanız profesyonel destek ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde yazılımınız kurularak teslim edilmektedir.
Icon

Wordpress Cache

Wordpress web site yada sitelerinizin daha hızlı çalışması, ziyaretçilerinize sayfa geçişlerinde kaliteli bir web sitesi göstermek istiyorsanız yazılım ekibimiz tarafından özel geliştirilen WordPress Cache eklentimizi kullanabilirsiniz.

Diğer Bulut Hosting Hizmetlerimiz

ilgi host herkesin aşina oluğu sıradan hosting hizmetinin yanı sıra farklı yazılımlar için optimize ettiği gerçek bulut hosting hizmetide sunmaktadır.

Icon

Proticaret Hosting

Türkiye'nin ilk ve tek ücretsiz E-Ticaret sistemi olan Proticaret yazılımının %100 uyumlu hosting hizmetinizi sağlıyoruz. Proticaret firması tarafından lisanslı hosting sağlayıcısı olarak bizimle en iyi E-Ticaret hosting hizmetine sahip olacaksınız.
Yıllık 159.90 TL
Icon

Haber Sitesi Hosting

Haber sitesi şakaya gelmez. Ziyaretçilerinizin hızlı bir şekilde haberlerinizi okuması, haberler arası hızlı geçiş yapmasını istiyorsanız haber sitesi bulut hosting paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Haber sitesi hosting paketlerimizin tamamı full SSD yapıya sahiptir.
Yıllık 159.90 TL
Icon

Kurumsal Mail Hosting

E-mail hosting hizmetleri, web sitenizin e-maillerinin profesyonel bir şekilde çalışması ve yönetilmesini sağlayan bir hizmettir. Gelişmiş gelen ve giden SPAM mail koruması, sade ve kullanışlı bir arayüz ile kurumsal mailleriniz için en hızlı ve en kaliteli bulut tabanlı Mail hizmetidir.
Aylık39.90 TL
Icon

Joomla Bulut Hosting

Joomla açık kaynak kodlu olup hiç bir bilgi gerekmeden kolayca web sitesi hazırlayacağınız bir yazılımdır. Joomla bulut hosting paketlerimizde Joomla web sitenizi hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Joomla bulut hostinglerimizde SSD alt yapı kullanılmaktadır.
En uygun fiyatlarla
Icon

OpenCart Bulut Hosting

Php tabanlı açık kaynak kodlu olan OpenCart yazılımı bir çok firma tarafından tercih edilen kullanımı ve bankalar ile entegrasyonu kolay bir E-ticaret yazılımıdır. OpenCart hosting paketlerimizde SSD alt yapı kullanılmaktadır.
En uygun fiyatlarla

Neden Bulut Hosting?

Bulut yapı size her zaman en uygun ve en iyi hosting hizmetini sunmaktadır. İhtiyacınıza göre kaynaklarınızı arttırabilir yada düşürebilirsiniz. Bu işlem esnasında web siteniz asla kapanmamaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde verilerinize anlık olarak ulaşabilir bilgisayarınıza indirebilir yada online olarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Normal hostinglerden daha hızlı bir yapıya sahip olan bulut yapıyı tercih etmeniz siz ve firmanız için en doğru karar olacaktır.

Background
Tercih ettiğiniz gerçek Bulut Hosting paketlerimizi asla zorlanmadan kullanabilirsiniz, zorluk çektiğiniz kısımlarda ise tarafımızdan her zaman bilgi alabilirsiniz.
Background
Bulut hosting hizmetlerinde web sitenize gelen ziyaretçilerinizin giriş yaptığı her bir sayfa, yada yapmış olduğu her bir işlem veritabanına gönderilen sorguları içermektedir. Bulut hostingin buradaki faydası ise yüksek hat ve full SSD alt yapısına sahip olmasından dolayı sorgu işlemlerini kısa sürede tamamlayıp kullanıcılarınıza hızlı bir web sitesi sunmasıdır.
Background
Bulut hosting paketlerimizde dünyanın neresinde olursanız olun anlık olarak verilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Bu işlem size her zaman vakit ve ekonomik açıdan kâr sağlayacaktır. Verilerinize istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişim sağlayarak yedekleme ve size verilen panel üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz mümkündür.
Background
Yüksek hız ve güvenliğin üst seviyede olduğu Bulut hosting paketlerimizden faydalandığınız her an kesintisiz olarak destek ekibimizden 7/24 teknik destek alabilirsiniz.
Background
Süreklilik, her zaman bir hosting firmasından beklenen en büyük istektir. Bizde bu isteğinizi tecrübemiz ve son teknolojiyle donattığımız bulut barındırma sistemlerimizde size memnuniyetle sunuyoruz. %99.9 gerçek uptime garantisi ile siz müşterilerimize her zaman online olmanın mutluluğunu yaşatıyoruz.
Icon

Yüksek sorgu kapasitesi

Bulut hosting paketlerimiz anlık olarak yapılan sorgulara yine anlık olarak cevap vermektedir.
Icon

Anlık Erişim

Bulut hosting hizmetinde verilerinize çok kısa bir sürede erişim sağlayabilirsiniz.
Icon

7/24 kesintisiz hizmet

Bulut hosting kullanarak hosting hizmetinizde sorun yaşamazsıız.
Icon

Gerçek uptime garantisi

Son teknoloji donanımlar ve hat kapasitesi ile %99.9 uptime sözümüzü her zaman tutuyoruz.

Paylaşımlı en iyi hosting paketlerimiz

HTML kullandığınz ve veritabanı kullanmadığınız, çok fazla kaynak tüketimi ve fazla bir ziyaretçisi olmayan web siteleriniz için hazırladığımız ekonomik hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

cloud
Başlangıç
29.90 ₺
YıllıkSatın al
Ekonomik
39.90 ₺
YıllıkSatın al
Kurumsal
49.90 ₺
YıllıkSatın al
İşlemci
Intel Xeon Gold 6144 3.5GHz
Intel Xeon Gold 6144 3.5GHz
Intel Xeon Gold 6144 3.5GHz
Ram
Paylaşımlı
Paylaşımlı
Paylaşımlı
Disk Alanı
5 GB SSD web alanı
10 GB SSD web alanı
15 SSD web alanı
Aylık Trafik
50 GB Aylık Trafik
100 Gb Aylık Trafik
200 GB Aylık Trafik
E-Posta
Limitsiz E-Posta
Limitsiz E-Posta
Limitsiz E-Posta
Gözlem
7/24
7/24
7/24
Teknik Destek
7/24 - Destek Talebi
7/24 - Destek Talebi
7/24 - Destek Talebi
Kontrol Paneli
cpanel hosting
cpanel hosting
cpanel hosting

Profesyonel Destek

support

7/24 Tam Destek

Gerek finansal, gerek satış, gerek ise teknik sorunlarda ister telefon ile ister destek talebi ile sorularınıza her zaman yanıt verecek tecrübeli personellere sahibiz.

Telefon desteğiTelefon Desteği

Hizmetlerimiz hakkında ve bulut hosting kullanıcılarımız tarafımıza 7/24 telefon ile ulaşarak bilgi alabilir.

Destek talebi

Destek Talebi

Yaşamış olduğunuz hosting bazlı sorunlarınız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tarafımıza 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz.

30 Gün iade garantisi

Paylaşımlı hosting ve bayi hosting paketlerimizde 30 iş günü içinde iade departmanımıza talepte bulunarak yasal olan iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Tarafımıza iade talebinde bulunduğunuz günden itibaren 15 iş günü içinde tarafınıza iadeniz yapılacaktır.

30 gün geri ödeme iadesi
uptime

%99.9 Gerçek uptime garantisi

ilgi hosting kendi veri merkezi ve kendi donanımlarıyla size en iyi hosting çözümlerini sunarak en iyi desteği sağlamaktadır. Sağladığımız barındırma hizmetlerinin tümünde %99.9 uptime sözü veriyoruz. Bu sözü nasıl veriyoruz üç başlıkta sizinle paylaşalım.

ilgihost alt yapı

Güçlü alt yapı

en iyi hosting için her zaman son sistem blade makinalar ve ssd storage’lar ile en hızlı barındırma hizmetini sağlıyoruz

network monitoring

Network monitoring

en iyi hosting için ana omurga bağlantısı (Türk Telekom) fiberleri üzerinden sağlanan güçlü bir alt yapı ile hizmet sunmaktayız.

güçlü yedekleme

Güçlü yedekleme

ilgi host olası bir donanım arızasına karşı sunucu bazlı olarak ofis bünyesinde yedekleme yapmaktadır.

Çözüm ortaklarımız

Proticaret
Haber Paketleri
Comodo
Ssl Store
ResellerClub
cPanel

Yardımamı ihtiyacınız var?

En çok sorulan soruları sizler için yanıtladık. Daha fazla bilgi almak için bize hemen bir Destek Talebi gönderebilirsiniz.

Bulut hosting panelime cep telefonumdan yada tabeletimden girebilirmiyim?

Evet. Hosting panelinize istediğiniz yerden, istediğiniz zaman cep telefonunuzdan ve tabletinizden girebilirsiniz.

Hizmetlerinizde fatura gönderiyormusunuz?

Evet hizmetlerimizin tamamında sistemimizde kayıtlı olan bilgilerinize faturanız kesilerek gönderilmektedir.

Ücretsiz SSL sertifikası sağlıyor musunuz ve sağlıyorsanız kurulumunu siz mi yapıyorsunuz ?

Plesk panel ve cPanel hosting hizmetlerimizin tamamında ücretsiz doksan günlük Let’s Encrypt ssl sertifikası sağlanmakta olup talep ettiğiniz takdirde kurulum tarafımızca yapılmaktadır.

Hosting, bayi hosting ve sanal sunucularınızda yedekleme yapıyor musunuz?

Barındırma hizmetlerimizin tamamında olası bir elektrik yada donanım arızasına karşı sunucu bazlı yedekleme mevcuttur. Hosting, bayi hosting ve sanal sunucularımız da yedekleme hizmetimiz bulunmamaktadır. İsterseniz belli periyotlar ve ücretlerine göre yedekleme hizmetimizi satın alabilirsiniz. Aksi halde tüm yedekleme sorumluluğu kullanıcıya aittir.