%100 Bulut Sunucu

NVMe SSD Kalitesi

Sizler için yepyeni yenilikçi üstün bir bulut sunucu yapısı hazırladık. Tüm bulut sunucularımızı Türkiye’de ilk ve tek olan NVMe SSD disk donanımlarıyla destekledik. En üst seviye BLADE donanımlarına yatırımlar yaptık. Kesintisiz bir hizmet için %99 Servis Seviyesi Garantisi sağladık. Biz sizin için buradayız.

bulut sunucu
En güncel donanımlar

Sunucu sistemlerimizde her zaman en güncel NVME SSD disklerle Raid 50/Raid60 yapısında Storage ve Blade sistemler ile Türkiye’de en iyi bulut sunucu hizmetini sağlıyoruz.

En iyi internet sağlayıcısı

Bulut sunucularımızın tamamı 1 Gbit network bağlantısı ile sizlere sunulmaktadır. Tüm bulut sunucularımızda minimum 1TB aylık trafik ile başlangıç yapılmaktadır. Kullanım ihtiyacınıza göre trafik limitinizi istediğiniz zaman arttırabilirsiniz.

bulut sunucu
NVME SSD ile daha hızlı

Bulut sunucularımızın tamamında NVME SSD disk kullanılmaktadır. NVME SSD diskin diğer disklere karşı avantajı daha hızlı okuma ve yazma özelliğine sahip olmasıdır. Normal bir SSD disk (Okuma 560MB / Yazma 530MB) hızına sahipken NVME SSD diskler (Okuma 2700MB / Yazma 1600MB) hızına sahiptir. Bu sayede web siteleriniz kat kat daha hızlı açılacak ve ziyaretçileriniz yavaş bir web sitesine giriş yapmamış olacaktır.

Sitenizin hızından memnun değil misiniz?

NVME SSD disklere sahip yüksek performanslı bulut sunucu paketlerimizi hemen inceleyip size en uygun olanı sipariş vererek web sitenizin hakkı olan hızı ona verin.

Bulut sunucularımız

TR Bulut - 1

Giriş seviyesi kullanıcılar ve küçük ölçekli (çok fazla ziyaretçisi olmayan) siteler için optimize edilmiş bulut sunucudur.
1 CoreCpu
10 GBNVME SSD web alanı
1 TBAylık trafik
1024 MBRam
PleskKontrol paneli
1 AdetIP Adresi

39.90 ₺ /aylık

Satın al

TR Bulut - 2

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için hazırlanmış bulut sunucudur. %100 Proticaret, Wordpress, Joomla, Opencart, Drupal, Xoops, Mybb, vBulletin, Smf, phpBB uyumludur.
2 CoreCpu
30 GBNVME SSD web alanı
2 TBAylık trafik
2048 MBRam
PleskKontrol paneli
1 AdetIP Adresi

79.90 ₺ / aylık

Satın al

TR Bulut - 3

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için hazırlanmış bulut sunucudur. %100 Proticaret, Wordpress, Joomla, Opencart, Drupal, Xoops, Mybb, vBulletin, Smf, phpBB uyumludur.
4 CoreCpu
60 GBNVME SSD web alanı
3 TBAylık trafik
4096 MBRam
PleskKontrol Paneli
1 AdetIP Adresi

149.90 ₺ / aylık

Satın al

Bulut sunucularımızın ortak özellikleri

LimitsizSite ekleme
MySQL & MsSQLVeritabanı
VMware ESXiSanallaştırma
100 MbitHat
HızlıKurulum
7/24Teknik destek
NVME SSD Disk sistemi
DedicatedIP