Aug 25th Nameserver Değişikliği

Merhaba,Yeni DNS sunucularımıza yaptığımız geçişler sonrası bazı sunucularımızın Nameserver adreslerinde değişiklik olmuştur. Aşağıda detaylı bilgilendirme mevcuttur. Eski Namerver adreslerinin yerine yeni Nameserver adreslerini kullanmanızı rica edeceğiz.Eski Nameserver adreslerins7.ilgihosting.comns8.ilgihosting.comYeni ... Devamını Oku »

Apr 27th Planlı bakım çalışması

Siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sağlamak amacıyla 6 mayıs saat 02:00'da güvenlik ve bakım çalışması yapılacaktır. Yapılacak çalışmanın tahmini süresini ne yazık ki belirtemiyoruz bu süreçte sizlere yaşatacak olduğumuz aksaklıklardan dolayı çok özür diler, iyi çalışmalar dileriz.

Feb 21st Acı Kaybımız

21.02.2016 saat 04.00 civarında destek ekibi bölüm şefi çalışanımız Ercan Derecinin ağabeyi eski personelimiz Hüseyin Dereci kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. Hüseyin Dereci arkadaşımıza Allahtan rahmet, geride bıraktığı tüm sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz.Değerli kullanıcılarımız yaşadığımız bu üzücü ... Devamını Oku »

Feb 13th Zorunlu IP Değişikliği

Merhaba,

Türkiye lokasyon Ashe sunucumuzda oluşan disk arızası nedeni ile verilerin zarar görmemesi için acil olarak taşıma işlemi yapılacaktır. Bu süreçten sonra web sitesinde sorun yaşayan kullanıcılarımızın tarafımıza destek talebi göndermelerini önemle rica ederiz.

Nov 27th Hosting hizmetinize Bir yılda bizden hediye!!

Merhaba Başlıktada belirttiğimiz gibi siz değerli ilgihost kullanıcılarına mevcut paylaşımlı hosting hizmetlerinde "Bir" yıl, Reseller Hosting kullanıcılarına ise tam "Üç" ay ek süre hediye ediyoruz.Yapmış olduğumuz kampanyamızdan faydalanmak için siz değerli kullanıcılarımızdan küçük bir ricamız olacaktır. ... Devamını Oku »

Nov 18th Linux Sunucularda Ip Değişikliği

Türkiye ve ingiltere lokasyon bazı sunucularımızda zorunlu IP değişikliği yapılmıştır. Cloudflare kullanan yada kullanmayıpta sorun yaşayan kullanıcılarımızın tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.

Aug 30th Ofis Taşıması

30.08.2016 - 02.09.2016 tarihleri arasında ofisimizi taşıyacağımız için siz değerli müşterilerimize gün içinde telefon ve canlı destek üzerinden teknik destek verilmeyeceğini, destek taleplerine ise belli aralıklar ile yanıt vereceğimizi belirtir sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dec 19th COMODO Türkiye İş Birliği

COMODO Türkiye ile yaptığımız görüşmeler sonucu siz değerli kullanıcılarımıza Türkiye'nin en uygun SSL sertifika hizmetini sunmaya başladık. COMODO Türkiye ile içinde bulunduğumuz ortak çalışmalar sonucu POSİTİVE SSL sertifikasını 1 dk içinde oluşturacak EV SSL sertifikasına ise sadece vergi levhası ve imza sirküsü ... Devamını Oku »

Oct 20th ERİŞİM SORUNU

Bir linux sunucumuzda oluşan disk arızası nedeniyle erişim sorunu yaşanmaktadır. Sistem uzmanı arkadaşlarımız gereken çalışmalarını sürdürmektedir. Sorun düzeldiği an tarafınıza bilgi verilecektir. Yaşanılan kesintiden dolayı müşterilerimizden çok özürdileriz.

Aug 6th .Org alan adı indirimi

.Org alan adı uzantılarında yeni alımlarda geçerli olan 31 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar 5.00 TL indirimden faydalanmak için 606ORGKAPMANYA kampanya kodunu kullanabilir siniz.