Proticaret Hosting

Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz E-Ticaret sistemi olan Proticaret yazılımının %100 uyumlu Proticaret hosting hizmetinizi sağlıyoruz. Proticaret firması tarafından ilk ve tek lisanslı hosting sağlayıcısı olarak sizlere E-Ticaret yapmanın keyfini yaşatacağız. Yüksek performanslı donanımlar ve lisanslı yazılımlar kullandığımız hosting paketlerimizde, kullanımı kolay admin paneli ile fiziksel mağazanızı internet ortamına taşıyarak hem Google arama motorunda en üst seviyelere çıkacaksınız hemde müşteri kitlenizi arttırmış olacaksınız. Sağladığımız hosting hizmetimizde yüksek işlemcili blade makinalar ve tamamı en iyi SSD disklerle RAID50/RAID60 yapısı bulunmaktadır.

Image

Stabil ve daha hızlı

Proticaret hostinglerimizde SSD alt yapı sayesinde web siteleriniz daha hızlı çalışacak.
Image

Limitlere takılmayın

Proticaret bulut hosting hizmetlerimizde limitlendirilmemiş e-posta adedi ile istediğiniz kadar hesap oluşturabilirsiniz.
Image

En kaliteli donanımlar

Proticaret bulut hosting hizmetlerimizde her zaman müşterilerimize en iyi donanımlar ve lisanslı kontrol panelleri sağlanmaktadır.
Image

%100 Proticaret uyumlu

Proticaret bulut hosting paketlerimizin tamamı Proticaret yazılımı ile uyumlu olup Proticaret firması tarafından onaylıdır.
Image

Anında aktivasyon

Proticaret bulut hosting hizmetlerimizi satın aldığınız an kurulumunuz otomatikman yapılarak bilgileriniz size gönderilmektedir.
Image

Yüksek performans

Proticaret bulut hosting hizmetimizde web siteleriniz yüksek miktarda ziyaretçilerinizi kaldıracaktır.
proticaret hosting

Kampanya !!!

üç yada altı aylık alımlarda %10 indirim kodu TR3LOK6K4M

Proticaret bulut hosting

Küçük ölçekli yada büyük ölçekli tüm firmaların kullanabileceği yüksek performanslı Proticaret Hosting paketlerimizden limit ve fiyatlarına göre birini seçip siparişinizi tamamladığınız andan itibaren E-Ticaret mağazanızın kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından çok kısa sürede tamamlanarak mağaza bilgileriniz tarafınıza iletilecektir..

plesk panel
Kurumsal 1
yıllık
159.90 ₺
Kurumsal 2
yıllık
289.90 ₺
Kurumsal 3
yıllık
390.90 ₺
Limitsiz
yıllık
890.90 ₺
Disk alanı
1 GB
3 GB
5 GB
15 GB
Trafik
50 GB
100 GB
200 GB
Limitsiz
Site barındırma
1
5
10
Limitsiz
MsSQL 2012/2014
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Ücretsiz SSL
Ücretsiz Kurulum
Destek

Limitleriniz yetmiyor mu?

Plesk panel ile sizlere sunduğumuz limitsiz SSD gerçek bulut hosting paketlerimizden kullanıyorsanız yada bu paketler limit olarak olarak size yeterli değilse Proticaret Hosting için hazırladığımız yüksek disk kapasiteli Premium Hosting paketimize geçiş yapabilirsiniz yada sıfırdan satın alım yapabilirsiniz.

Proticaret Premium

proticaret logo

50 GB

SSD web alanı

Limitsiz

Aylık trafik

Limitsiz

Site barındırma

Plesk

Kontrol paneli

Ücretsiz

SSL Sertifikası

2290.90 ₺ /yıllık

Satın Al
Proticaret bulut hostinglerimizin ortak özellikleri

Proticaret hosting paketlerimizin en büyük ortak özelliği full NVME SSD disk ile gerçek bulut yapıya sahip olmasıdır. Bunların yanı sıra anlık limitsiz trafik seçeneği ve yüksek ziyaretçi kapasitesi ile hosting paketlerimizde sorun yaşamazsınız. Proticaret hosting hizmetlerimizde her zaman en güncel ve lisanslı Plesk Panel kullanılmaktadır.

%100 Proticaret Uyumlu
Anlık limitsiz trafik
7/24 servis izleme
Son teknoloji bulut sunucu yapısı
Ücretsiz İlk Kurulum
Plesk Kontrol Paneli
Proticaret.org onaylı
Ücretsiz SSL desteği
Server 2012
Asp.NET Core
.Net Core Runtime
7/24 teknik destek